منو
فیلتر شهر انتخاب مکان فیلتر شهر
مکان را جهت فیلتر محصولات انتخاب کنید

نحوه ثبت سفارش

هدف کالاکار رضایت کامل مصرف‌کننده است که بر همین اساس خریداران می‌توانند کالای خریداری شده را طبق شرایط زیر تا ۷ روز به کالاکار مسترد نمایند.

کالای ارسال شده مغایر سفارش اعمال شده از سوی خریدار باشد.
لطفاً قبل از باز نمودن کالا در هنگام تحویل دقت داشته باشید که اطلاعات مندرج در لیبل و یا فرم سفارش روی بسته با کالای سفارش داده شده مطابقت داشته باشد. در صورت مغایرت در نوع کالا، رنگ کالا و گارانتی درج شده می‌بایست از باز نمودن کالا خودداری نموده و مراتب را طی ۲۴ ساعت به واحد پشتیبانی کالاکار  اطلاع دهید.

“لازم به ذکر است کالاهای برقی پس از تحویل به مشتری در صورتی که اشتباه از سوی ارسال کالاکار نباشد در هیچ صورتی از سمت کالاکار استرداد نخواهد شد. “

کالا از نظر فیزیکی در هنگام تحویل مشکل داشته باشد.
خریدار موظف است در هنگام تحویل کالا در حضور مامور تحویل، کالا را چک نموده و در صورت هرگونه مشکل فیزیکی از قبیل شکستگی و یا خراشیدگی آن را با تایید مامور تحویل بلافاصله به تیم پشتیبانی کالاکار اطلاع دهد(میتوانین بصورت انلاین داخل سایت با همکاران ما در ارتباط باشین) و طی زمان کمتر از ۲۴ ساعت با تیم کالاکار جهت استرداد کالا هماهنگ نماید.

شرایط جایگزین و یا استرداد وجه حاصل از بازگشت کالا

پس از استرداد کالا درصورت تایید کارشناس فنی مبنی بر مغایرت کالا و یا سلامت فیزیکی کالا به یکی از سه حالت ذیل به مشتریان پاسخ داده خواهد شد:

1- درصورتی که خرابی ذاتی باشد و یا معیوب باشد با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال خواهد شد یا درصورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.

2- درصورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تایید کالاکار نخواهد بود و همان کالا مجدداً برای مشتری ارسال می‌گردد؛ در این صورت کلیه هزینه‌های جابجایی به عهده خریدار خواهد بود.

3- بازگشت محصول خریداری‌شده به کالاکار جهت استفاده از گارانتی پس از بازده ۷ روز برعهده خریدار است. لازم به ذکر است جهت بهره‌مندی از خدمات پس از فروش، رسید تحویل کالا الزامی‌ است. همین‌طور، محصول می‌بایست در بسته‌بندی اصلی خود ارسال گردد. (کالاکار مسئولیتی در قبال محصولاتی که با بسته‌بندی اصلی و سالم ارسال نشده‌اند نخواهد داشت.)

پرداخت هزینه برگشت کالا
به هر دلیلی که اثبات شود اشتباه از سوی کالاکار بوده است هزینه حمل کالای برگشتی به خریدار بازپرداخت خواهد شد.
برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه ارسال شود و یا می‌توانید به صورت پس کرایه کالا را به کالاکار برگشت دهید.
در صورت انصراف از خرید یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط واحد فنی کارمانیا یدک، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، بر عهده خریدار است.

شرایط ارسال
زمان ارسال کالا به مشتری :

کالاکار تمام سعی خود را همواره در ارسال سریع سفارشات به مصرف کنندگان دارا می‌باشد. ولی همواره زمان ارسال بسته به نوع سفارش کالا از تامین‌کنندگان مختلف و موجودیت کالا برای تهران از همان روز تا ۲۴ ساعت و شهرستان از ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت از زمان ثبت سفارش است.

هزینه ارسال:
خریداران عزیز با توجه به نوع درخواست ارسال و تهران و یا شهرستان بودن سفارش در زمان خرید می‌توانند هزینه ارسال و نوع پرداخت آن را انتخاب نمایند.

امکان تغییر آدرس سفارش:
در صورتی که کالا هنوز از طرف کالاکار ارسال نشده باشد امکان تغییر آدرس برای خریداران مهیا می‌باشد که در آن شرایط می‌بایست با تیم پشتیبانی تماس حاصل نمایند و آدرس جدید را اعلام نمایند.

درخواست ارسال سریع و یا دریافت حضوری:
مشتریانی که درخواست دریافت حضوری و یا ارسال سریع را داشته باشند می‌توانند پس از ثبت سفارش کالای خود به صورت حضوری به دفتر مراجعه و کالای خود را دریافت نمایند و یا با واحد ارسال تماس حاصل نمایند و درخواست ارسال به صورت ارسال به غیر ( یعنی درخواست ارسال خارج از نوبت ارسال کالاکار که شامل هزینه ارسال بیشتر خواهد بود ) را نمایند.

 

فیلتر بر اساس شهر محصول
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختیاری
خراسان رضوی
خوزستان
فروشگاه اینترنتی کالاکار
فیلتر بر اساس شهر محصول
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختیاری
خراسان رضوی
خوزستان
فیلتر بر اساس شهر محصول
آذربایجان شرقی
آذربایجان غربی
اردبیل
اصفهان
البرز
ایلام
بوشهر
تهران
چهارمحال و بختیاری
خراسان رضوی
خوزستان
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
فروشگاه اینترنتی کالاکار